Vložit referenci

Reference

Jaroslav Kubeš

Nedávno jsem vyslechl rozhovor starších spoluobčanů, kteří si ztěžovali, jaká je v dnešním podnikatelském světě absence tradičních rodinných firem. A pokud jde o realitní makléře, je situace přímo katastrofální. V klidu domova jsem se k tomuto tématu vrátil a hledal v paměti zkušenost, jež by byla optimističtější.

Nemusel jsem se vracet příliš daleko.

Před časem jsme potřebovali prodat větší byt a koupit menší. Dcera si pochvalovala prodej bytu s Realitní kanceláří LIVELI reality. Bylo tedy rozhodnuto a nelitovali jsme. Kontaktovali jsme paní Libuši Paulovou, která nejen že prodala byt 4+1 v krátkém čase a v tom samém čase za něj sehnala garsonku dle požadavku, ale postarala se o absolutní servis. Zajistila právní služby, úschovu peněz, podání přiznání k dani, to vše pro obě nemovitosti. V tomto případě to znamenalo ještě navíc zařídit s věřiteli oddlužení, neboť na garsonce bylo zástavní právo soudcovské. Po této zkušenosti jsme se na ni obrátili se žádostí o pomoc při hledání podnikatelského objektu. Přestože od začátku bylo pravděpodobné, že z projektu může sejít, což se také stalo, její snaha byla obdivuhodná. Komunikovala s Obecním úřadem, řešila nejasnosti s přípojkami vody, kanalizace a plynu. Nebylo tedy pochyb ani u další transakce, při prodeji pozemku, že se na ní obrátíme znovu. A opět profesionální přístup. Veškerá komunikace s kupujícím, smlouva, úschova peněz, vklad do katastru, vypořádání daní.

A tak mám docela radost, že to s dobrou a tradiční rodinnou firmou v oblasti realit není vůbec špatné. Já o jedné vím určitě, ve Volyni. Realitní kancelář LIVELI reality, s.r.o.

 

Manželé Uhlíkovi

S manželkou jsme se dlouho rozhodovali, komu svěříme prodej domu v Předslavicích, který dostala darem od své matky. Já byl na návštěvě u svého kamaráda a ptal se ho, jestli by nevěděl o nějaké solidní realitní realitní kanceláři, které bychom mohli svěřit prodej tohoto domu. A on říká: tady vedle, naše sousedka pracuje v realitách. Zajdi za ní a uvidíš, jmenuje se Libuše Paulová, a její firma LIVELI reality. Zašel jsem a byl jsem překvapený s jakou ochotou, vstřícností a profesionalitou vystupovala. Na všem jsme se domluvili. Po té navštívili naši nemovitost a paní Paulová ji zařadila do nabídky a začala prodávat. Vyřídila i zrušení věcných břemen, které byly na nemovitosti. V krátkém čase našla kupujícího a celou transakci zařídila. Líbí se nám, že hledí na ochranu prodávajícího i kupujícího. Je vidět, že jí práce baví, že ji má jako koníčka. Nás v podstatě potřebovala jen k podpisu. Nemovitost byla předána a všichni jsme byli spokojeni.

Před časem jsem se zase dostal do situace, kdy můj otec se svými sourozenci potřebovali prodat statek v Předních Ptákovicích. Neváhal jsem a zavolal p. Paulovou, zda by nám s prodejem statku pomohla. Věděl jsem, že to nebude úplně jednoduché, protože sourozenci nebyli ve shodě co se týkalo prodejní ceny. Souhlasila, sešla se se všemi zúčastněnými na statku a najednou se sourozenci dokázali domluvit na všem, co p. Paulová navrhla a opět, v krátkém čase sehnala kupujícího a celou transakci zrealizovala, bez problémů a ke spokojenosti naší i kupujícího.

Jsem rád, že takového člověka, který se v realitách tak dobře orientuje, znám. Dokáže rychle a rozumně řešit problémy. A protože jsme vlastníky i jiných nemovitostí, obracím se, když potřebuji poradit, na tuto realitní kancelář. Vždy je ochotná přijmout mě a poradit.

 

Manželé Nosákovcovi

Před časem jsem řešil prodej svého bytu ve Volyni. Bohužel jsem natrefil na realitní kancelář, která se mnou podepsala exkluzivní smlouvu na dobu 1 rok. Po celý rok se nic nedělo. Na doporučení jsem zašel do realitní kanceláře ve Volyni, LIVELI reality s.r.o., za paní Libuší Paulovou. Hned jsme se domluvili na spolupráci. V průběhu 14ti dnů měla kupujícího a začala pracovat na prodeji mojí nemovitosti. Ke spokojenosti mojí i kupující průběh byl bez komplikací, vyřešila všechno potřebné ke zdárnému konci a my můžeme p. Libuši Paulovou, LIVELI reality s.r.o., vřele doporučit.

Můj otec zdědil po své matce byt ve Volyni. Chtěl ho také prodat, je to starší generace, a tak se ještě více obává, aby neudělal chybu. Řekl jsem mu, ať se zastaví za paní Paulovou, LIVELI reality s.r.o., U rybníka 417, ve Volyni. Byl nadšený s přístupem majitelky této malé realitní kanceláře. Na všem se spolu dohodli a celá transakce proběhla ke spokojenosti, jak mého otce, tak i kupující. I otec řekl, pokud bude ještě v životě prodávat nemovitost, bez obav ji svěří paní Paulové. 

 

MANŽELÉ ZÁDAMSKÝCH

Přes realitní kancelář Liveli reality s.r.o. jsme kupovali rodinný dům a prodávali byt. Pí. Paulová zařídila naprosto vše od vypracování kupních smluv, převod peněz (samozřejmě přes advokátní kancelář), katastr, převod elektřiny a plynu, až po podání daňového přiznání. Vzhledem k tomu, že jsme dům částečně financovali hypotékou, dostali jsme od ní také nabídku jednotlivých bank s aktuální úrokovou sazbou a s kontakty na příslušné zaměstnance. I díky ní jsme nakonec vyřídili hypotéku s výbornou úrokovou sazbou.
Se službami RK Liveli reality s.r.o. a pí. Paulové jsme byli velmi spokojeni.
S pozdravem
Jana a Josef Zádamských.

 


spolehlivá firmaAsociace realitních kanceláříčeské realitydomy byty pozemkyjihočeské nemovitostiRealCitySreality
Liveli reality
created by LYSWEB
exported from Realko