O nás

Naše společnost zajišťuje prodej, koupi a pronájem všech typů nemovitostí se specializací na Jihočeský kraj. Důraz klademe na právní ochranu prodávajících i kupujících. Spolupracujeme externě s advokátními kancelářemi, notáři, bankami, hypotečními bankami, pojišťovnami, stavebními spořitelnami, znalci, odhadci, geodety a daňovými poradci při zajišťování potřeb našich klientů.

Poskytujeme komplexní realitní služby, zajišťujeme výpisy z listu vlastnictví, mapové podklady, tržní i administrativní ocenění, kupní i nájemní smlouvy, vklady do katastru nemovitostí.....

Bude nám velkým potěšením s Vámi spolupracovat a zařídit pro Vás vše potřebné při realizaci koupě, prodeje či pronájmu nemovitosti. Pokud v nabídce není to, co hledáte, registrujte si poptávku nemovitosti, spolehněte se, že Vás vyrozumíme, jakmile se v naší nabídce objeví Vámi hledaná nemovitost. Našim cílem je Vaše spokojenost na trhu s nemovitostmi, proto Vám poskytujeme komplexní servis služeb na úrovni s individuálním přístupem.

Těší se na Vás za kolektiv Líba Paulová

spolehlivá firmaAsociace realitních kanceláříčeské realitydomy byty pozemkyjihočeské nemovitostiRealCitySreality
Liveli reality
created by LYSWEB
exported from Realko